2. den – Poslův Mlýn

2. den – Poslův Mlýn

Druhý den jsme zahájili tvarohovými koláčky. Vyučování nám mnoho času nezabralo, hezké počasí nás táhlo ven. Pátá B si udělala vycházku do Doks, kterou si děti zpříjemnily zmrzlinovým pohárem a drobnými nákupy. Ostatní děti si společně zazpívaly písničky z pohádek za doprovodu kytary. Ještě před jídlem jsme zvládli vycházku do lesa. Po obědě byl slavnostní nástup týmů a následovaly soutěže, které pokračovaly i po večeři. Děti tu krásně jedí, nikdo nehladoví a není výjimkou sníst ke druhé večeři i 4 namazané chleby. Alespoň budou mít děti síly na zítřejší výstup na hrad Bezděz.

Trampolínu nakonec musel vyzkoušet i pedagogický dozor, viz foto

1. den

Dnes končí první celý den našeho ozdravného pobytu. Dopoledne jsme se trochu učili a trochu využili počasí na hřišti. Všichni si museli vyzkoušet obří trampolínu, která je největším zdejším lákadlem, či beachvolejbal. Po výborném obědě se obloha zatáhla a přehnala se bouřka.

Poté si všichni vyrobili týmová trička se znakem Reprodrozda, naučili se týmový pokřik a hymnu, které je budou provázet následujícími dny. Nezapomněli jsme ani na oslavence Vojty a dvoje narozeniny. Po večeři se všichni vyšňořili na večerní diskotéku. Z parketu dotančíme rovnou do sprch a ze sprch do postýlek, kde doufáme vydržíme o něco déle, než dnešní ráno, kdy se děti nemohly dočkat, co je čeká.


Náš pobyt můžete sledovat i na stránkách agentury PAC www.packa.eu/.