3. A v Malince a v planetáriu

3. A v Malince a v planetáriu

Žáci 3. A si konec roku užili. Po roce jsme opět navštívili paní učitelku Lucku v soukromých jeslích a MŠ. Bylo to pro žáky překvapení, které vydrželo až do doby, než jsme vystoupili z autobusu. Prohlédli jsme si novou hernu, pohráli jsme si s dětmi a vyzkoušeli jsme nové hračky. Pak jsme se přesunuli na hřiště na Luně. Musím děti moc pochválit. Všichni se postarali dokonale o malé děti, jako kdyby byli učitelé oni. Za odměnu si zasloužili zmrzlinu. V úterý 26. 6. 2018 jsme navštívili Planetárium v Teplicích. V letošním roce jsme se v prvouce učili o Sluneční soustavě. Dozvěděli jsme se o vzniku Země, Sluneční soustavě a o možném životě za milióny let. Celé dopoledne jsme zakončili na hřišti u Planetária. V pátek 29. 6. 2018 nás čeká vysvědčení. Děti celý rok pracovaly dobře a vysvědčení budou moc hezká. Příští rok je čeká „velká škola“. Přeji všem krásné prázdniny a rodičům děkuji za spolupráci po celé tři roky. Mgr. Jitka Jägerová