4. den Poslův Mlýn

4. den Poslův Mlýn

Den čtvrtý Velkým překvapením včerejšího večera byla noční stezka odvahy. Děti si ji velmi užily a splnily tím poslední úkol temného rytíře. Dnes nám slunce přálo jen chvílemi, chvílemi pršelo. Dopoledne šly děti do lesa a hrály různé hry v terénu. Některé ještě plnily poslední disciplíny celotáborové hry. Po jahodových knedlících a poledním klidu proběhlo velké balení. Venku zůstaly jen věci na odpolední program a večerní diskotéku. Poté došlo na závěrečné vyhodnocení hry, ve které zvítězila druhá třída. Večer se děti rozloučily diskotékou, po které usínaly s myšlenkou na domov. Ráno nás čeká zavírání kufrů a po snídani přijedou autobusy, které nás dovezou k rodičům. Slzičky jsme za celý pobyt viděli jen výjimečně, většina dětí si pobyt užívala každou minutu.