5. třídy v Chabařovicích

5. třídy v Chabařovicích

Třídy 5. A a 5. B vyjely na dvoudenní adaptační pobyt do Chabařovic. Za slunného počasí jsme zvládli velké množství nejrůznějších aktivit jako např. beseda s hasiči, střelba ze vzduchovky nebo mini zipline, výlet lanovkou na Větruši s návštěvou zrcadlového i přírodního bludiště, olympiádu pěti družstev, opékání buřtů, večerní tancování, noční procházka pro statečné.

Vyvrcholením výjezdu bylo překvapení v podobě jednoho z tatínků – pana Krepčíka, který zcela dobrovolně a zdarma připravil k večeři všem dětem tolik oblíbené hamburgery ve své „polní“ kuchyni. Výsledkem jeho práce byl opravdu gurmánský zážitek. Také ostatním rodičům, kteří nám s sebou něco napekli, nakoupili nebo dokonce přivezli, mnohokrát děkujeme. Moc nám všechno chutnalo!

teplicky.denik.cz/zpravy_region/deti-mely-zazitek-hasici-z-teplic-navstivili-skolu-v-dubi-20210914.html