Anglie – den pátý

Anglie – den pátý

I poslední den v Londýně si naši žáci patřičně užili. Ráno se rozloučili s hostitelskými rodinami a zabalili kufry. První jejich kroky mířily k Tower of London, kde obdivovali královské klenoty, výzbroj slavných králů i jiné pamětihodnosti spojedné s britskou monarchií. Dále pokračovali přes slavný Tower bridge do katedrály sv. Pavla. Zde museli zdolat několik stovek schodů až na vrchol a odměnou byl překrásný výhled na celé město Londýn, jehož historii si připomenuli hned vzápětí v londýnském muzeu. Kvůli hustému provozu byl odjezd odložen, nezbývalo tedy než tento čas stávit nákupy. Poslední návštěva patřila 4D promítání. I když v Londýně je stále co vidět, všichni už se těší domů, kam dorazí během několika hodin. Snad ještě bude podobná úžasná příležitost i pro další naše žáky.