Halloween ve 3. A

Halloween ve 3. A

I žáci 3. A si užili Halloween. Poslední říjnový den děti přišly oblečené v halloweenských kostýmech. V naší třídě jste mohli potkat různá strašidla, kostlivce, čarodějnice. Během dne proběhlo čarodějnické vyučování. Paní učitelka byla převlečena totiž za čarodějnici. Žákům se ztrácela písmena, čísla. Při PČ si žáci vyrobili zápichy s duchy, nakreslili si duchy pastely. Po skončení vyučování proběhl turnaj v DOBBLE a UBONGU. UBONGO – 1. místo Vojtěch Sailer
2. místo Anna Skořepová
3. místo Zuzana Linhartová DOBBLE- 1.místo Beáta Vladyková
2. místo Samuel Brož
3. místo Kateřina Šišková Vyhlásit nejlepší masky byl velmi těžký úkol. Na 1. místě skončila Denisa Mattová, na 2. místě Zuzana Linhartová a na 3. místě Tereza Hájková Všichni jsme si Halloween užili a už se těšíme na další akci, kterou bude Adventní odpoledne 29. listopadu. Mgr. Jitka Jägerová