Halloweenské odpoledne ve 2. A

Halloweenské odpoledne ve 2. A

Den 25. 10. 2016 byl pro žáky 2. A plný očekávání. Od 15,30 hod. se konala Halloweenská párty. Děti přišly oblečené v halloweenských kostýmech. V 15,30 hod. jste mohli potkat na chodbách budovy Tovární dýně, různá strašidla, kostlivce, čarodějnice. Každý žák si vybral dýni, kterou si společně se svým rodičem nebo prarodičem vydlabal. Výtvory byly opravdu originální. Aby tvoření nebylo málo, mohli si žáci vyrobit zápichy s dýněmi nebo duchy, dýně z papírových talířů a pomalovat si nafukovací balónky. Zlatým hřebem odpoledne byla ochutnávka pokrmů z dýně. V menu byla dýňová polévka, dýňový koláč a dýňová přesnídávka. Paní asistentka Jana Tručková připravila ochutnávku jablečného závinu a závinu s nivou a ořechy. Odpoledne jsme zakončili diskotékou. Vyhlásit nejlepší masky byl velmi těžký úkol. Na 1. místě skončila Terezka Hájková, na 2. místě Honzík Vrba a na 3. místě Vladěnka Šístková. Všichni jsme si odpoledne užili a už se těšíme na další akci, kterou bude Adventní odpoledne 23. listopadu.