Lyžařský výcvik v Zadní Telnici

Lyžařský výcvik v Zadní Telnici

V druhé polovině ledna tohoto roku se výběr žáků ze čtvrtých až osmých tříd opět vydal na již tradiční lyžařský kurz do Zadní Telnice. I když počasí v Dubí připomínalo spíše jaro, tak my jsme si užili zasněžené a upravené sjezdovky až do poslední minuty. Všichni žáci patřili již k pokročilejším lyžařům, proto jsme převážně pilovali carvingové oblouky, napravovali drobné chybičky a užívali si krás místních hor i dobrot stánkového bufetu.

Každý den po lyžování jsme také měli hromadu zábavy – od kvízového večera, přes večerní promítání, skupinovou tvorbu komiksů až po exkurzi na Horské službě, pojídání pěkně vypečeného trdelníku nebo závěrečnou diskotéku v maskách. Ubytování na chatě Tereze, kde nás majitelé rozmazlovali domácí kuchyní, bylo na jedničku.

Již nyní se těšíme na příští rok a věříme, že „lyžák“ bude mít minimálně takový úspěch, jako měl ten letošní!