Nocování páťáků v tělocvičně

Nocování páťáků v tělocvičně

Předposlední školní víkend čekalo páté třídy hned několik překvapení a tím největším bylo nocování v tělocvičně. Před pestrým večerním programem jsme se posilnili pizzou, pak následovaly různé sportovní aktivity dle vlastního výběru, a když nám byla temná obloha nakloněna, vyrazili jsme do terénu. Šli jsme strašidelným lesem po cestičkách, které nás dovedly před kostel. Poslední úkol byl ze všech nejtěžší, po dvojicích jsme museli projít trasu osvětlenou pouze svíčkami a věřte, že tmavá místa v kostele vypadala dost strašidelně. Naštěstí všichni byli velmi stateční a dokonce se odvážili navštívit také hrobku. Noční prohlídka kostela i s výkladem paní Orgoňové byla v tomto pozdním čase mnohem zajímavější. 

Děkujeme všem maminkám za výbornou snídani, která nám dodala energii po „krátkém“ spánku.