Obrázky do nemocnice

Obrázky do nemocnice

Jsem Klaun malovaný s láskou a ještě donedávna jsem visel s kámošema na barevné síti v 1. A na ZŠ Dubí 1 s parádním výhledem na naše děti. Teď děti do školy nesmí, musí zůstat doma a nám je tu smutno. Máme ve třídě paní asistentku Andreu Vandlíčkovou a ta nám zařídila super výlet do Nemocnice Teplice na Covid oddělení chirurgie, ortopedie, urologie a JIP za sestřičkami. Aby nás nebylo málo, vzali jsme ještě s sebou klauny, chobotničky a medvědy z 1. B a hlavně aby jim to nebylo líto, že jedeme na výlet jenom my.

Jak já byl zvědavý a jak já se těšil, hned jsem byl sbalený na cestu. Zabalil jsem si kytičku na uvítanou pro sestřičky, nějakou sladkost a přidal jsem ještě dopisy od našich dětí z 1. A, které se jim moc povedly. Tedy řeknu vám, my tam byli všichni za úplné celebrity! Každý se s námi fotil, úsměv měl od ucha k uchu, i když sestřičky měly všechny roušky, já ten úsměv viděl, měly ho v očích a já jsem byl šťastný.

A víte co? Naše paní učitelka Soňa Korbová říkala, že vám děti nebude vadit, když tu zůstaneme. My se tady u těch sestřiček budeme mít báječně a budeme rozdávat radost tady, kde je potřeba.

Malovaný klaun