Opět mezi 16 nejlepšími v ČR

Opět mezi 16 nejlepšími v ČR

Po roční pauze, kdy se nám nepodařilo hned první kolo florbalového turnaje Čeps Cup pro první stupeň, vyjela naše děvčata z prvního stupně na druhé kolo tohoto zápolení, a sice na krajské finále. V tomto turnaji na nás čekaly hned čtyři družstva soupeřek, včetně zástupkyň 7. ZŠ Most, které zastavily v semifinále krajského kola naše děvčata ze 6. a 7. třídy. V prvním zápase proti holkám z teplické „Buzulky“ jsme jasně dominovali a odnesli si ze zápasu vítězství 6:3. V dalších zápasech se však naše kola začala zadrhávat a se ZŠ Masarykova v Podbořanech jsme získali pouze bod za remízu 3:3. Další dva zápasy byly obrovskou zkouškou pro morálku našich reprezentantek, ve které holky obstály na jedničku. Oba dva zápasy jsme prohrávali, ale nevzdali jsme se a zvítězili. Zejména poslední zápas s již zmíněnou 7. ZŠ Most, který i přestože se hrál systém každý s každým, byl malé finále. Minutu před koncem jsme prohrávali o gól, ale holkám se podařilo vyrovnat a zápas strhnout na naši stranu. Díky tomuto vítězství jsme obsadili první místo a po dvou letech jsme se ve florbale dívek prvního stupně opět dostali mezi nejlepší 16 v celé republice. Holkám za reprezentaci školy nejen děkujeme, gratulujeme, ale i zároveň přejeme hodně štěstí v Českém finále, kde se utká nejlepších 8 týmu z Čech.