Projektový den Zvířata v 1. A

Projektový den Zvířata v 1. A

4. 4. 2016 proběhl ve třídě 1. A projektový den Zvířata.
Nejdříve žáci vyprávěli o svých domácích mazlíčcích. Popsali, jak se o zvířata starají. Honzík, Anička, Vladěnka a Daneček nám je dokonce přinesli ukázat. Měli jsme ve škole agamu, morče, králíka a yorkšíra. Všichni žáci si jejich mazlíčky mohli pohladit. V druhé části jsme si prohlédli knihy a obrázky zvířat, které si žáci přinesli z domova. Potom poznávali stíny a stopy zvířat. Ve třetí části si žáci vybarvili a nalepili puzzle psa a kočky. Ve čtvrté části se žáci dověděli mnoho informací o psovi. Celé dopoledne jsme zakončili pohádkami o zvířátkách.
V hodnocení se žáci shodli na tom, že se jim projektový den líbil a dozvěděli se mnoho nových informací o zvířatech. Mgr. Jitka Jägerová