Prosinec ve 2. A

Prosinec ve 2. A

Vánoční atmosféru jsme si užívali celý prosinec. 5. 12. k nám přišli Čerti, Mikuláš a Andělé. Nikoho si s sebou neodnesli. Hodný pan Skořepa nám přinesl živý vánoční stromeček, který jsme si společně ozdobili. Moc mu ještě jednou děkujeme. Stromeček byl velmi hezký. V Domě s modrou krví jsme si vymalovali vánoční ozdoby a prohlédli vánoční výstavu. 15. 12. si pro nás naší starší spolužáci připravili prezentaci Vánoc v jiných zemích. A už zbývala jen vánoční besídka. Potěšilo nás vystoupení sborečku „Konipásek“, který nás vánočně naladil svými koledami. Každý žák měl připraveno na besídku nějaké vystoupení. Viděli jsme scénky, slyšeli koledy a vánoční básničky. Ochutnávali jsme cukroví a popíjeli čaj. Všichni se nemohli dočkat dárečků, kterých bylo pod stromečkem hodně. Ježíškovi moc děkujeme. Pod stromečkem jsme našli dětské šampaňské, kterým jsme si připili na nový rok. A už jsme se těšili na vánoční prázdniny. Přejeme všem šťastný nový rok. Hlavně hodně zdraví a štěstí. Mgr. Jitka Jägerová