Škola v přírodě 2019/den třetí

Škola v přírodě 2019/den třetí

Švp – den třetí 24. 04.

Ráno jsme se probudili do zimy a větru, tak jsme se více věnovali učení a psaní dopisů. Před obědem si někteří zaskákali na vytoužené trampolíně. O poledním klidu konečně vykouklo slunce a kouzelníci vyrazili hledat kámen mudrců, sbírat pavouky, prolézat obří pavučinou a uspat psa Chloupka. Po večeři si zasoutěžili největší talenti z Bradavic. Pak se hladově všichni vrhli na druhou večeři. Copak asi čeká na unavené kouzelníky zítra? Kromě pár odřených kolen jsou všichni (musíme zaklepat) zdrávi.

Švp – den druhý 23. 04.

Dopoledne se děti po třídách učily, psaly pohledy rodičům nebo stavěly domečky v lese. Po výborném obědě již někteří utráceli kapesné v místním kiosku. Odpoledne se jednotlivé čarodějnické koleje vystřídaly na sportovních stanovištích, například – na skákacích botách, fotbalu s obřím míčem, balančních plošinách či hledání indícií. Překvapením dnešního dne bylo úžasné a vtipné kouzelnické vystoupení, kde si zakouzlili i naši bradavičtí učni s vlastnoručně vyrobenými hůlkami. Po večeři kouzelníky čekají netradiční úkoly ve hře Minuta pravdy. Pak bude následovat sprcha a snad klidná noc. Všichni jsou zatím zdrávi, na stýskání není čas.

Švp – den první 22. 04.

Po výborné večeři se děti rozdělily do jednotlivých bradavických kolejí a naučily se týmový pokřik a první kouzlo. Za to si vysloužily kouzelnický plášť a klobouk. Ještě před večerkou se konala diskotéka se světelnou show. Někteří po náročném večeru padli únavou, někteří však vydrželi vzhůru do pozdních nočních hodin.

Vážení rodiče,

všichni dobře dojeli, k večeři byly špagety a děti jsou spokojené.