Škola v přírodě Poslův Mlýn

Škola v přírodě Poslův Mlýn

Celý první stupeň naší školy se vypravil do školy v přírodě do oblíbeného Poslova Mlýna. Počasí nám opravdu přálo, sluníčko nás provázelo doslova na každém kroku.

Jako obvykle jsme se vypravili do Doks a k Máchovu jezeru, které vzhledem k teplotám vzduchu připomínalo dovolenou u moře. Mladší ročníky se svezly na parníku, zatímco starší vyrazily na náročnou túru na hrad Bezděz. Jeden den jsme využili nabídky Bezva party a uspořádali soutěžní dopoledne s mnoha sportovními disciplínami, odpoledne jsme zase soutěžili v týmech v netradičních hrách. Diskotéku a karneval jsme si tentokrát užili venku. Jako překvapení si děti v noci vyzkoušely svou odvahu na strašidelné stezce. Jedno dopoledne jsme tvořili originální trička pomocí studené batiky. Prostě jako vždy jedna aktivita střídala druhou. Usměvavé kuchařky nám vařily vynikající jídla, rautovou snídani jsme si naplno užívali.

Až poslední den se nebe zatáhlo, ale to už jsme spěchali domů. Naštěstí jsme se vrátili všichni zdraví a celí. Na toto místo, které nabízí mnoho možností a pro ochotný personál nic není problém, se budeme vždy rádi vracet.