Škola v přírodě u Doks

Škola v přírodě u Doks

Celý první stupeň naší školy strávil uplynulý týden v Poslově mlýně u Doks.

Škola v přírodě se však vůbec nepodobala škole, ale počtem zážitků spíše

Disneylandu a táboru dohromady. Jako obvykle jsme navštívili hrad Bezděz a muzeum Čtyřlístku či hráli různé hry v lese. Někteří se naučili nový tanec či novou píseň. Ovšem k tomu jsme přidali další aktivity jako je zorbikoule, skákací boty, rafty, nafukovací klouzačky a prolézačky, jízda na velbloudech či poníkovi. Moc se nám líbila plavba lodí po Máchově jezeře. Všichni jsme obdivovali šelmy v zooparku Berousek. Někteří se zúčastnili noční bojové hry. Jako vždy nechyběla diskotéka s karnevalem. Poslední večer jsme se loučili ohňostrojem. Když k tomu přidáme výborné jídlo a ochotný personál, zažili jsme báječné dny. Dokonce i počasí se umoudřilo.

Můj krokoměr naměřil obdivuhodných 60 km za 4 dny, udělali jsme tedy i něco pro své zdraví a kondici. A na závěr patří velký dík paní učitelce Šístkové, která tento pestrý a nabitý program dokázala zařídit a to za minimální cenu.