Akce družiny v měsíci září 2018

Akce družiny v měsíci září 2018

Akce družiny v měsíci září 2018

V měsíci září uspořádala školní družina při ZŠ Dubí 1 v Tovární ulici pro nové, ale i stávající žáky program v rámci upevňování mezilidských vztahů – „Máme se rádi, jsme kamarádi“.

Jako první se uspořádal 1. ročník fotbalového družinka Cupu. Hrálo se podle pravidel a hlavně cílem celé akce byla hra fair play. Vítězné družstvo pod vedením kapitána Matěje Neymana si za zasloužené první místo vybojovalo nový fotbalový míč a chlazené dětské ,,špunty,,. Všichni hráči se velmi dobře bavili a zpestřili odpolední den v družině.

Dalším, také velmi povedeným činem byl výlet do 3D bludiště v Oseku. Celkem se zúčastnilo 42 žáků. Počasí stálo při nás a děti si tak mohly užít odpoledne plné aktivních her v přírodě.

A do třetice si děti zahrály turnaj ve hře DOBBLE. Přihlásilo se celkem 16 žáků. Ty si mezi sebou porovnali svou rychlost, hbitost a hlavně paměť. Výherci: 1. místo Matěj Neyman, 2. místo Nikola Dančová, 3. místo Matěj Pecka.

Veronika Mráčková