Aktivity školní družiny

Aktivity školní družiny

Maxi robot „Emilka“

Děti z 1. odd. během dlouhých a chladných dnů vyráběly z recyklovaného materiálu a alu fólie robota. Společně vymyslely „robotce“ jméno Emilka. Naše školní Emilka nyní zdobí hlavní chodbu školy.

Boxy pro předškoláky

Z důvodu plné kapacity našich žáků jsme se společně s dětmi rozhodly našim budoucím prvňáčkům vyrobit boxy na přezůvky. Boxy jsou vyrobené z kartonových stojanů a umožňují tak našim dětem si v klidu převléknout. Předškoláčci využívají boxy pravidelně každý týden kdy pro ně naše škola pořádá kroužek zaměřený pro vstup do první třídy.

Masopustní karneval

Během měsíce února se děti začaly připravovat na již tradiční masopustní karneval. Uskutečnil se v pátek 22.2. před jarními prázdninami. Děti kromě soutěží a tance měly i volnou disciplínu při které jednotlivě představovaly své masky. Porota měla nelehký úkol. Nakonec byly vybrány tři krásné masky. Celá akce se velmi podařila.