Besídka ke dni matek ve školní družině

Besídka ke dni matek ve školní družině

V 1. odd. „Včelek“ se konala besídka k Svátku matek. Připravili jsme s dětmi pro maminky zajímavý program. Nejprve si rodiče poslechli píseň „Máminy oči“, v podání dětí z kroužku „Veselé notičky,“ dále následovala scénka na téma „Jak je důležité poslouchat svojí maminku.“ Potom děti překvapily maminky básněmi, ale nebyly to ledajaké básně. Děti maminkám ve verších nejen poděkovaly za péči a starost, ale i prozrazovaly, jak mají svou maminku rádi, na jaké společné zážitky vzpomínají a ještě jiné roztomilosti, kterými maminky dojaly až k slzám. Samozřejmě nechybělo ani předání dárků a pohoštění, které děti pro své maminky připravily a také přinesly na stůl. Doufáme, že maminky i všichni hosté odcházeli s pocitem, že tento čas strávený s námi ve ŠD byl příjemný.
Vych. Dvorníková Št.