Podzimní činnosti a aktivity ve školní družině – oddělení Včelky

Podzimní činnosti a aktivity ve školní družině – oddělení Včelky

V tomto měsíci jsme zahájily s dětmi dlouhodobě soutěžně motivační hru (DSMH) pod názvem „Pilné včelky.“ Děti jsou prostřednictvím této hry více motivovány ke všem činnostem, které ve ŠD probíhají. Například podzimní sběr žaludů, družinový úklid her a hraček, podzimní výzdoba odd., práce v koutku přírody. Také chováním si mohou zvýšit počet bodů v této motivační hře. Nejoblíbenější jsou však soutěživé hry didaktické, nebo hry zručnosti a obratnosti. 1. část této hry potrvá až do konce prosince. A po měsíční přestávce bude pokračovat svou 2. částí. Vždy na konci jednotlivých částí DSMH zhodnotíme a oceníme nejaktivnější „Pilné včelky.“ Tak jim v tomto soutěžení držme palce.
Vych. Š. Dvorníková