Přespání dětí ve školní družině

Přespání dětí ve školní družině

Konec tohoto roku si chtěly děti ve školní družině v Dubí 1 opravdu užít a tak se rozhodly, že v družině přespí a užijí si ji do sytosti. Ráno již do ŠD přicházely s batohy a karimatkami a těšily se, jak to bude prima. Odpoledne, i když nám počasí zrovna nepřálo, šly jsme s dětmi na zmrzlinu a splnily tak jejich přání. Poté nás déšť zahnal opět do družiny a tak si tam děti zahrály zajímavou hru na hledání slov dle šipek, ze slov vytvořily větu,na kterou všichni správně odpověděly a zasloužily si odměnu. Večer jsme zapálili táborový oheň, ale dlouho jsme u něj nepobyli, déšť nám to nedovolil. Slíbené párky jsme si tedy ohřáli ve vodě a najedli se v družině. Poté už byl čas jít na kutě. Po snídani se děti postupně rozcházely ke svým rodičům. Děti si při odchodu odnášely příjemné a veselé zážitky ze společně stráveného času ve ŠD.