Přespání v družině

Přespání v družině

Na konci roku před prázdninami se už děti školní družiny nemohou dočkat přespání. Ráno již do ŠD přicházely s batohy a karimatkami a těšily se, jak to bude prima. Odpoledne jsme využili volného času a vhodného počasí a vydali se do mstišovské obory podívat se na zvířátka a pobýt v dětském koutku. Po návratu se děti občerstvily chutnou zmrzlinou a potom již nastal čas k přípravě táboráku. Děti se aktivně zapojily do příprav. Počasí nám přálo a tak jsme strávily příjemné chvíle u ohně, opekli si párky a zazpívali si za doprovodu kytary. Když slunce zapadlo za obzor, byl už čas jít na kutě. Po snídani se děti postupně rozcházely ke svým rodičům. Všichni jsme si při odchodu odnášely příjemné a veselé zážitky ze společně stráveného času ve ŠD. Za ŠD vych. Dvorníková Št.