Výlet do světa pohádky v Duchcově

Výlet do světa pohádky v Duchcově

Dne 23.9.2021 se děti ze školní družiny z 1. a 2. oddělení zúčastnily výletu do světa pohádky v Duchcově.

Tam nás srdečně uvítali vodníci Josef I. a Josefína I., kteří muzeum založili. Pro děti byl připraven nabitý program plný zážitků, hádanek a úkolů. Ocitli jsme se v pohádkové chaloupce, v pekelné škole i pod vodou. Tam všude naše děti plnily nějaké úkoly pro záchranu pohádkové Aničky. A jak to dopadlo? No přece jako každá pohádka i náš příběh měl šťastný konec. Díky bystrosti a aktivitě dětí se podařilo Aničku zachránit.

Jako odměna dětem bylo připraveno pohoštění na zahrádce, kde si mohly po náročném programu odpočinout, doplnit tekutiny a v klidu se nasvačit. Malý vodnický syn každému rozdal pohádkové štěstíčko jako malé překvapení.

 

                                                                   Za kolektiv Mráčková Veronika