20. ročník McDonald Cupu

20. ročník McDonald Cupu

Ve středu 3. 5. 2017 jsme zavítali v rámci již 20. ročníku fotbalového McDonald Cupu na školní hřiště ZŠ Plynárenská. V rámci okresního kola hrály své zápasy dvě kategorie- mladší 1. – 3. třída a starší 4. – 5. třída. Naše škola vyslala pouze starší kategorii, která zopakovala loňský výsledek a s jednou výhrou skončila na třetím místě. První zápas kluci zvládli vcelku s přehledem a vyhráli 3–1. V dalších dvou zápasech vždy rychle prohrávali o tři góly, ale zarputilostí a bojovností se dostali na dostřel a tlačili se k vyrovnání. Nakonec nás však vždy položily individuální chyby a oba zápasy jsme prohráli 4–2. Přestože jsme opět nepostoupili, musíme však vyzdvihnout přístup všech kluků k zápasům a celému turnaji. Chvílemi jsme ani nevěděli, zda jsme vyjeli se školou nebo ligovým týmem!

Sestava: Jan Kroka – David Blažek, Pavel Nguyen, Michal Šitt, Jakub Štefan, Lukáš Havlíček, Daniel Siedtmann, Jan Hubáček, Lukáš Majer