30 let od sametové revoluce

30 let od sametové revoluce

8. 11. 2019 navštívili žáci 8. a 9. třídy Biskupské gymnázium Bohosudov, kde na ně čekal program zaměřený k blížícímu se výročí 30 let od sametové revoluce. Nejprve jsme zhlédli divadelní představení, které si pro nás připravili studenti tamní školy. Odměnili jsme je bouřlivým potleskem, protože jejich vystoupení bylo ohromující. Dále na nás čekal workshop týkající se již zmíněného výročí. Dozvěděli jsme se plno zajímavých informací o této významné události, o osobnostech s ní spjatých. Nakonec nás milá paní ředitelka provedla školou a poutavě nám vyprávěla o současnosti, ale i minulosti pozoruhodné budovy gymnázia.

Moc děkujeme za pozvání, rozhodně to pro nás všechny bylo velmi přínosné dopoledne.

Mgr. Adela Hufová, Mgr. Michaela Jindrová