Dubská kulturní olympiáda

21. dubna 2017 proběhla v ZUŠ Dubí již tradiční „Dubská kulturní olympiáda“. Této soutěže se zúčastnili žáci dubských základních škol, gymnázia J. A. Komenského a základní umělecké školy. Soutěžilo se v tanečním, hudebním, výtvarném a dramatickém oboru.

Naší školu reprezentovalo 9 žáků z prvního stupně. Děti byly rozděleny dle věku do různých kategorii. V kategorii žáků první třídy se vítězkou stala Kateřina Jandejsková, na druhém místě se umístila Kateřina Ševčíková. V kategorii druhá a třetí třída obsadila Barbora Semerádová druhé a Zuzana Linhartová třetí místo. Andrea Hadrabová bojovala v kategorii čtvrtých a pátých tříd. Tuto nejen vyhrála, ale stala se absolutní vítězkou celé soutěže. Po 7 letech tak máme zase na naši škole celkovou vítězku. Gratulujeme!

Děkujeme všech žákům za reprezentaci školy na DKO.