Halový turnaj ve fotbale

Halový turnaj ve fotbale

Ve čtvrtek 25. února se zástupci 8. a 9. třídy zúčastnili okresního kola v halovém fotbale. V turnaji nás čekala čtveřice týmů v čele s favorizovanou ZŠ Edisonova, ale o té až později. První utkání jsme sehráli se ZŠ Bílá Cesta, které se hned stalo účinnou lekcí z produktivity. Prohráli jsme 6:1. Druhý zápas se ZŠ Edisonova jsme dlouho drželi naději na hezký výsledek, bohužel po chybné kombinaci došlo k vážnému zranění našeho brankáře a hře už nikdo nevěnoval tolik pozornosti. Prohráli jsme 7:0. Další utkání jsme konečně bodovali a ZŠ Švabinského porazili 4:1. Poslední utkání se základní školou Karla Čapka bylo opět obrazem celého turnaje, sami jsme se nezmohli na efektivní zakončení a soupeř nám dal čtyři branky.

Během turnaje proběhlo také focení na podporu kampaně Fotbalové asociace ČR „Řekni rasismu ne“, ke které se naše škola také připojila s jasným vzkazem, který říká, že rasismus nemá ve sportu ani v životě žádné místo.

Na závěr bychom chtěli popřát našemu žákovi a brankáři Danielovi Jevtušenkovi brzké uzdravení.

Jakub Matys