Krajské kolo patří nám…

Krajské kolo patří nám…

Dnes jsme s dívkami z I. stupně vyjížděli na krajskou eliminaci florbalového turnaje Think Blue Cup. Reprezentovat naši školu vyrazilo sedm dívek od druhé do páte třídy. Dívky do turnaje vlétly jako uragán a ovládly ho stylem start cíl. Jediný zápas zaváněl zaváháním a to se ZŠ Rabasova v základní skupině. Nakonec jsme však zápas, kde si brankářka vybrala slabší chvilku, zvládli v poměru 3:2 a nic nám nebránilo v tom postoupit ze skupiny na prvním místě. Semifinále nad ZŠ Náměstí jsme ovládli v poměru 7:0. Poté jsme se již těšili na finále, kterým bylo opakování zápasu se ZŠ Rabasova. Děvčata ve finále již drama nepovolila a ovládla ho v poměru 5:0. Za zmínku také stojí individuální ocenění jedné z našich hráček a to Simony Horáčkové, která se stala členkou all-star týmu turnaje. Všem holkám patří velké poděkování a pochvala za vzornou reprezentaci školy. Jmenovitě Simoně Horáčkové, Kláře Hejné, Sabině Linhartové, Natálii Paurové, Lence Štefaňákové, Lucii Skleničkové a Markétě Rušinové. Speciální poděkování pak trenérovi holek panu Skleničkovi za materiální a psychickou podporu na turnaji.

Matys Jakub