Lyžařský výcvik na Telnici

Lyžařský výcvik na Telnici

Středa: Při dnešním volném dni jsme stihli neřízené lyžování, oslavu narozenin, našli jsme dinosauří vejce a poznali krásy Zadní Telnice až tam, kam nám to mlha dovolila.

Úterý: Z prosluněné Telnice hlásíme, že kopec zdoláme úplně všichni a neuvěřitelně nás to baví! Únava však velí zařadit zítra odpočinkový den, kdy nás po dopoledním lyžování čeká výlet po Krušných horách.

Pondělí: První den na svahu máme úspěšně za sebou. Celý den jsme lyžovali a jezdili na snowboardu. Většina z nás už úspěšně sjede kopec. Před večeří jsme soutěžili v hudebním kvízu. Nyní někteří hrají hry, jiní relaxují po náročném dni. Zítra se opět těšíme na svah.

Neděle: Všichni jsme v pořádku dorazili a ubytovali se. Teď už jen honem spát a těšit se na zítřejší lyžovačku!!!