Městské kolo recitační soutěže

Městské kolo recitační soutěže

Dne 22. 2. 2017 proběhlo na ZUŠ v Teplicích městské kolo recitační přehlídky škol z teplického okresu. Naši školu reprezentovali žáci první až osmé třídy – Pavel Drexler, Kačka Jandejsková, Barbora Semerádová, Petra Schindlerová, Andrea Hadrabová, Bára Šťástková, Lucie Hofmannová a Natálie Fišerová. Pro vysoký počet zúčastněných (přes 100 žáků) byl začátek přehlídky na poslední chvíli přesunut na 8.00 hod., což způsobilo nemalé logistické problémy, které se však podařilo úspěšně překonat a tak se mohli zúčastnit všichni vítězové školního kola. Konkurence byla opravdu veliká a výkony některých recitátorů byly na velmi vysoké úrovni. Ačkoliv jsme nakonec nepřivezli žádné diplomy a naši žáci nepostoupili do kola okresního, myslím, že předvedli skvělé výkony a rozhodně nezapadli.

Pavel Votický