Notebook už dorazil ke šťastné výherkyni

Notebook už dorazil ke šťastné výherkyni

Každý z nás, pokud je to jakkoli možné, se v této nelehké době snaží pomáhat, stejně jako firma Jägermeister, která se rozhodla pomoci dětem při distanční výuce, a vyhlásila soutěž o zcela nové notebooky. Mohl se přihlásit kdokoli, kdo nemá možnosti či požadované množství funkční techniky potřebné k on-line výuce. Z toho důvodu jsem do soutěže přihlásila dvě dívky ze 4. B. O každé z nich jsem napsala krátký medailonek a odůvodnění, proč zrovna ona by se měla stát vítězkou. A ejhle! V prvním kolem losování se štěstí usmálo na Justýnku Nosovskou, která se již raduje ze svého nového notebooku. Další dívka postoupila do druhého kola, které se uskuteční na konci listopadu. Stále nic nevzdáváme a všichni moc držíme palečky!

Eva Šístková