Okresní kolo ve florbale – chlapci

Okresní kolo ve florbale – chlapci

10. 11. se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili okresního kola ve florbale. Do turnaje hoši vlétli jako uragán a první dva zápasy vyhráli v celkovém poměru 8:0. Třetí zápas byl bohužel ve znamení prohry, kdy ani urputná a chvályhodná bojovnost nebyla schopna překonat kvalitu, která byla na straně studentů teplického gymnázia. Prohráli jsme 7:1. Poslední utkání se změnilo v přímý souboj o druhé místo, který jsme po vyrovnané první půli strhli na svou stranu a zvítězili 2:1. Celkově jsme tedy obsadili druhé místo s bilancí tří výher a jedné prohry. Chlapci za vzornou reprezentaci školy zaslouží velkou pochvalu, jmenovitě žáci Jakub Derka, Jakub Hruška, Patrik Nquyen, David Hanh, Martin Köppl, Martin Dudáček, Jaroslav Hořejší, Václav Kříž, Vlatimil Rališ, Jakub Vranný a v brance Daniel Jevtušenko.

Jakub Matys