Projektový cirkus v Bannewitz

Projektový cirkus v Bannewitz

Již po čtvrté jsme obdrželi z partnerského města Bannewitz pozvání na představení projektového cirkusu. Vybraní žáci z prvního stupně měli možnost shlédnout vystoupení kouzelníků, klaunů, artistů, žonglerů či dalších čísel. V cirkusovém „šapito“ profesionální artisté nacvičili s dětmi GS Bannewitz během dvou dnů jednotlivá vystoupení. V závěru projektu žáci při představeních předvedli nastudovaná čísla nejen dětem z ostatních škol, ale i rodičům. Každé dítě zazářilo jako opravdová hvězda manéže. Nejen pro diváky, ale určitě i pro samotné účinkující žáky to byl krásný zážitek. Naše poděkování patří nejen partnerskému městu Bannewitz a paní Kerstin Ryssel za pozvání, ale také městu Dubí, které nám poskytlo finanční prostředky na dopravu. Děkujeme.

Mgr. Hana Dubnová