Parlament ve školním roce 2020/2021

Parlament ve školním roce 2020/2021

I v letošním školním roce jsme zahájili činnost školního parlamentu. Během měsíce září byli voleni dva zástupci jednotlivých tříd. Při prvním setkání parlamentu proběhla volba předsedy a místopředsedy. Zástupci tříd a zároveň členové parlamentu mají za sebou již tři zasedání. Parlament funguje jako prostor pro zapojení žáků do života školy. Žáci přichází prostřednictvím svých zástupců s návrhy či podněty týkající se chodu školy či školní jídelny. Cílem je zlepšení vzájemné spolupráce mezi žáky, jednotlivými ročníky a učiteli. Členové pro šk. rok 2020/21: 4. A – M. Routnerová, D. Korotaj; 4. B – K. Machová, M. Navrátil; 5.tř. – K. Šťásková, J. Sklenička; 6. tř.- S. Brož, J. Vrba; 7. tř. – A. Adámek, J. Pecka; 8. B – P. Očko, J. Gorol; 8. C – J. Frolík, J. Hubáček; . 9. tř. – M. Navrátil (předseda), L. Štefaňáková (místopředseda)

Bc. Monika Beer