Švp – den čtvrtý

Švp – den čtvrtý

Dnešní ráno nás nemile překvapilo zamračenou oblohou a vytrvalým deštěm, který navzdory předpovědím neustával. Nezbylo nám nic jiného, než se vypravit na farmu v dešti. Ale stálo to za to. Paní majitelka, která utekla na venkov z Prahy, nám zajímavě povyprávěla o historii vesnice a jejich farmy. Děti mohly obdivovat koně, kozy, ovce, prasata a drůbež a především jejich mláďátka a to v krásném, čistém a upraveném prostředí. Zpět jsme šli velmi rychle, abychom se zahřáli. Oběd byl opět vynikající, pak tradiční nákup dobrot a polední klid. Odpoledne začalo závodem družstev. Slunce naštěstí opět začalo hřát. Na několika stanovištích družstva plnila záludné úkoly. Když se nepodařilo, museli o jedno stanoviště zpět. Pak následoval volný program na hřišti. Po špagetách k večeři se všichni začali líčit, aby překvapili na večerním maškarním bále. Fantazie byla bezbřehá, mohli jsme vidět siamská dvojčata, mumii, jeptišku, hloupého Honzu, či zebru. Mladší ročníky čekala sprcha a starší noční bojová hra. Dnes jsme v podstatě stihli 4 táborové dny v jednom. Dospělí už spí vestoje, uvidíme, co děti 🙂