Švp – den druhý

Švp – den druhý

Ráno se na nás usmívalo sluníčko. Nedočkavci nás vzbudili již ve čtvrt na 7. Trochu jsme se po snídani učili nebo psali domu a trochu běhali venku na slunci. Snídaně v podobě švédského stolu snad uspokojila každého strávníka. Oběd byl také vynikající. A po obědě bylo na programu utrácení kapesného v místním kiosku, na což se děti velmi těšily. Druháci si polední klid zpestřili oslavou narozenin Julinky Weberové. Počasí vytrvalo a děti vyrazily se svými družstvy za dalším dobrodružstvím. Odpoledne probíhala bojovka neboli boj
o fábory, po které následovalo malování na obličej. Někteří se proměnili v krásné tygříky
či motýly, což se skvěle hodilo na večerní diskotéku. Po sladké večeři ještě několik úprav účesu a hurá na diskotéku. Následovala velká hygiena a rychlá večerka. Naši animátoři mají na každý den spoustu překvapení a my už se těšíme, co nás čeká zítra.