Švp – den pátý

Švp – den pátý

Ráno se na nás mračilo. tak se mladší učili a starší se vydali za lákavou vidinou obchodu do 5 km vzdáleného městečka Sedlice. S jejich návratem k obědu začalo pršet. O poledním klidu začali někteří nedočkavci už balit. Odpoledne jsme tancovali mezi kapkami deště, ale nakonec se sluníčko opět ukázalo. Děti v družstvech plnily úkoly prověřující jejich odvahu, týmovost či šikovnost. Po večeři jsme dobalili a jako vždy se nám věci za ten týden nějak rozmnožily a nafoukly. Po večeři animátoři vyhodnotili všechny soutěže. Každý dostal diplom, medaili a tašku plnou drobných dárků. Pak nastalo dojemné loučení s vychovateli a hromadné sbírání podpisů. Hlady tu nikdo netrpěl, kuchyně byla výtečná a i známí vybíravci jedli s chutí. Podle našich informací se tu většině dětí líbilo a klidně by si to příští rok zopakovali. Teď už všichni čekají v postýlkách na ráno, až je autobus doveze domů.