Švp – den první

Švp – den první

Cesta do Školy v přírodě proběhla nečekaně hladce a nikdo nezvracel. I když otázka „Kdy už tam budem“ zazněla mnohokrát. Příjezd byl tedy trochu chaotický, změny v rozdělení pokojů nás trochu zaskočily. Chuť jsme si spravili u pečeného kuřátka v jídelně. Po vybalení a polední m klidu se všechny děti sešly venku, aby si je místní animátoři rozdělili do skupin. A zajímavé je, že skupiny jsou smíšené napříč třídami. Venku se děti věnovaly sportovním hrám a seznamovacím aktivitám. Po večeři jsme dojedli a probrali zbytky svačin z domova a poklidili na pokojích. Pak měli animátoři opět připravený program. Rozdali dětem týmová trička a společně vymýšleli bojový pokřik, vlajku, název týmu a bojový tanec. Děti jsou unavené, pohlazené, ty, co si to přály i opusinkované a uložené. A zítra se těšíme na lepší počasí.