Halloween v 1. A a 1. B

Halloween v 1. A a 1. B

Den 26. 10. 2018 byl pro prvňáčky trochu zvláštní. Všichni si oblékli halloweenské kostýmy. Ve škole jste mohli potkat kostlivce, čarodějnice, dýně, upíry, duchy atd. Ve třídě nebyly paní učitelky, ale čarodějky, takže učení bylo také plné kouzel. Žáci si vyrobili i netopýry, jako ochutnávku odpoledního tvoření. Po obědě jsme se sešli opět na odpoledním tvoření. Děti si vyrobily zápichy s dýní a duchem, dýni z papíru, dozvěděly se o Halloweenu a nakonec vyřešily bludiště a vybarvily si obrázek monstra. Při tvoření dětem vyhládlo. Mohly se občerstvit dobrotami z dýní, které pro ně připravily paní učitelky a hodné maminky. Chceme poděkovat mamince Terezky Hejné. Její prsty byly strašidelné a výborné. Maminka Natálky Semerádové dětem upekla krásné oranžové dýničky a klobouky. Moc děkujeme. I mozky od maminky Anežky Vackové měly velký úspěch. Děkujeme. Paní učitelky upekly muffínky z dýně a připravily přesnídávku z dýně. Celý den s dětem líbil a už se těšíme na další tvoření 28. 11. 2018. Tentokrát s rodiči na Adventním odpoledni. Mgr. Jitka Jägerová, Mgr. Kateřina Simandlová