Pestrý závěr šk. roku ve šk. družině

Pestrý závěr šk. roku ve šk. družině

Závěr šk. roku je vždy ve školní družině nabitý zajímavými aktivitami. Vždy děti navštíví, v tomto velmi aktuálním čase, příslušnice policie, paní Iveta Ovčačiková, která obšírně a přesvědčivě děti varuje před nebezpečími, která je mohou o prázdninách potkat. Nejenže děti naslouchají jejím radám a příběhům z jejích služebních zkušeností, ale odpovídají na zadané otázky. Děti vlastnoručně vyrobeným dárkem vyjádřily své poděkování a od paní policistky také obdržely dárky. Také dětmi oblíbenou tradic se stává přespání ve školní družině. Již ráno rodiče přinesou potřebné věci a děti se těší, jaké to bude prima být v družině v čase, kdy už bývá škola a školní družina opuštěna. Tentokrát z důvodu velmi teplého počasí, došlo ke změně programu. Místo cesty do mstišovské obory se děti osvěžily kropením na školní zahradě a pochutnáním na lahodně osvěžující zmrzlině. Ráno po snídani přivítaly své rodiče s nezapomenutelnými zážitky a úsměvem na tváři. Promítáním obrázků si děti připomněly uplynulý šk. rok v družině a zhodnocením chování a oceněním nejlepších, kterými se staly: Dívky – 1. m. Barbora Semerádová, 2. m. Veronika Diwocková, 3. m. Julie Weberová. Chlapci – 1. m. Tomáš Němeček, 2. m. Lukáš Malý, 3. m. Štěpán Hájek.