Přespání ve školní družině

Přespání ve školní družině

Konec tohoto roku jsme si s dětmi chtěli v družině opravdu užít a tak jsme se rozhodli, že v družině přespíme a užijeme si ji do sytosti. Ráno již děti do ŠD přicházely s batohy a karimatkami a těšily se, jak to bude prima. Po 16:00 h jsme využili to, že máme mnohem více času, než v běžném režimu ŠD a vydali jsme se do obory ve Mstišově, kde jsme viděly chovanou zvěř a kde děti nejvíce potěšily nové přírůstky, malá selátka a koloušci. Po strávené chvíli v dětském koutku jsme se odebrali zpět do družiny. Nechyběl večer ani táborový oheň, kde jsme si s dětmi opekli párečky a zazpívali za doprovodu kytary. Poté už byl čas jít na kutě. Po snídani se děti postupně rozcházely ke svým rodičům. Velkou pochvalu si určitě zaslouží rodiče Jiřího Pecky, Štěpánky Zeidlerové, Lucie Tajčové, Klárky Hejné a Jiřího Paška, kteří upekli dětem domácí moučníky a zpestřili tak dětem snídani, kterou tvořil teplý čaj s loupákem. A ještě děkujeme za ochotu rodičům Václava Kotyzy, kteří přinesli opékací jehlice. Děti si při odchodu odnášely příjemné a veselé zážitky ze společně stráveného času ve ŠD.