Projektový den Zvířata v prvních třídách

Projektový den Zvířata v prvních třídách

Prvňáci prožili svůj druhý projektový den. Doma si měli připravit prezentaci o zvířatech, přinést si plyšová zvířata, obléknout si oblečení se zvířaty nebo přinést i živé zvíře. Projekt začal prezentací zvířat, kterou si žáci připravili. Poté si žáci vybarvili a vystříhali puzzle se zvířaty. Třetí hodina byla věnována ohroženým a chráněným živočichům. Zakončili jsme jí poznáváním stínů a stop zvířat. Čtvrtá hodina v 1. A probíhala netradičně. Žáci si ve skupinkách vymysleli a zahráli svým spolužákům příběh o zvířatech. Příběhy byly legrační. Celé dopoledne jsme zakončili zhlédnutím pohádky o zvířatech v ZOO. Velkou pochvalu zaslouží Adámek Košek, který přinesl spolužákům ukázat svou živou želvu. Mgr. Jitka Jägerová, Mgr. Kateřina Simandlová