Výlet do zoo

Výlet do zoo

Třídy 2. A a 3. B ve čtvrtek 9. 8. vyrazily na výlet do zoo v Ústí nad Labem. Lákadlem byly surikaty, které naše škola sponzoruje a spousta dalších exotických zvířat. Mikymu jsme také přivezli několik vydařených obrázků. Vše klapalo podle plánu, počasí nám velmi přálo a zlatým hřebem byla spousta zážitků. Ihned po příjezdu jsme byli svědky krmení lachtanů a orangutanů. Velkým zážitkem byli roztomilí lemuři a hravé surikaty, překrásné žirafy a samozřejmě sloni, tygři, lvi, zebry, ještěři a hadi a spousta dalších zvířat. Děti během celé prohlídky plnily úkoly a odpovídaly na předem připravené otázky, a tak se určitě dozvěděly i spoustu užitečných informací. Pochopitelně se krom obdivování divé zvěře utratily všechny penízky a koupila se spousta pamlsků a suvenýrů. Výlet se zkrátka po všech stránkách vydařil a všichni jsme si ho náležitě užili.