Třeťáci se loučí s malou školou

Třeťáci se loučí s malou školou

Jelikož nám současná doba nedovolila vyjet do školy v přírodě, poradily jsme si po svém a zorganizovaly přespání dětí ze 3. A v budově školy v Tovární.

Děti se na spaní ve škole moc těšily, přišly vybavené v plné polní. Spacáky, karimatky, spousta napečených dobrot od maminek (DĚKUJEME!) a dobrá nálada, nic z toho nechybělo.

Venku byla pekelná výheň, šli jsme se tedy ochladit zmrzlinou do cukrárny a skočili jsme do osvěžující vody v Hamerském rybníce. Na večer jsme měli objednanou pizzu a děti si do pozdních hodin hrály na pozemku školy. Snažily jsme se děti uspat pohádkou, ale to nám moc nevyšlo a spát se šlo až někdy o půlnoci. První ranní ptáčata byla vzhůru již kolem šesté, ale projevila solidaritu s ostatními a v tichosti vydržela do krásných sedmi hodin J. Okolo desáté hodiny si děti vyzvedli rodiče a my jsme tak touto fajn akcí rozloučili s třetí třídou.

 

Radka Palečková, Mgr. Jitka Jägerová