Vánoční atmosféra ve 3. A

Vánoční atmosféra ve 3. A

Na pátek 15. 12. 2017 jsme se těšili. Šli jsme do Modrodomu malovat vánoční ozdoby. Počasí nás naladilo vánočně. Od rána totiž padal sníh a my šli do Modrodomu zasněženými ulicemi. Ozdoby jsme malovali letos potřetí, ale každý rok jsou nové motivy. Takže žáci mají doma již docela velkou sbírku vlastnoručně malovaných ozdob. Děkujeme pracovnicím Modrodomu, že tuto tradici udržují. Při zpáteční cestě si žáci užili sněhu na školní zahradě. Někteří se koulovali, ale většinou váleli koule. Při pracovních činnostech jsme si vyrobili papírové ozdoby, stromečky a andílky na stromeček. Pro rodiče nebo kamarády jsme vyrobili přáníčka k Vánocům. Předvánoční čas zakončíme besídkou ve třídě. Již pomalu žáci chystají dárečky pro své spolužáky a připravují program na besídku. Myslím, že děti byly moc hodné a pod stromečkem najdou dárečky, které si přejí.
Přeji všem klidné Vánoce a do nového roku hodně zdraví a štěstí. Mgr. Jitka Jägerová