Vánoční svátky v domovech pro seniory

Vánoční svátky v domovech pro seniory

Tímto tématem se zabývali žáci 1.a 2. stupně ZŠ Dubí 1. Chtěli zpříjemnit tyto dny právě seniorům v Domově pro seniory  Dubí  Ruská ulice.  Dali hlavy dohromady a připravili pro babičky a dědečky nemalá překvapení.

   Mladší žáci se s radostí pustili do tvůrčí činnosti. Využili svého kreativního myšlení a pod vedením svých učitelů a asistentů vytvořili pro každého seniora vánoční přívěsek a anděla strážného. Starší žáci napsali každému osobní dopis spojený s vánočním přáním.

   Dary pak   osobně přinesli žáci 3. A sociální pracovnici, která společně se svými kolegyněmi seniorům předala. Naše babičky i dědy jsme určitě potěšili a můžeme být na sebe právem hrdí. Věříme, že přijde čas, který nám umožní přijít za seniory osobně. Šťastné děti umí vykouzlit úsměv na každé babičce i dědovi.

 Mgr. Věra Eisnerová