Velký úspěch osmáků a páťáků!

Velký úspěch osmáků a páťáků!

Naše škola se zapojila do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy s názvem Jazykový WocaBee šampionát. Soutěží se online v aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee. Skupina žáků z 5. A se umístila na vynikajícím 2. místě v okrese Teplice a skupina žáků z 8. A na skvělém 3. místě, díky čemuž obě skupiny postoupily do kola krajského. To probíhá právě v těchto dnech, kdy žáci soutěží o postup do celostátního kola soutěže, ve kterém můžeme získat další ceny a příspěvek na modernizaci škol v hodnotě 150 000 Kč. Neztratili se ani žáci ostatních tříd, například Kateřina Šišková z 9. třídy se umístila na 1. místě v našem okrese za měsíc říjen.

Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité. Jsme velmi rádi, že na naší škole dáváme prostor moderním technologiím a učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který žáky baví a přináší jim skutečné výsledky! Držíme jim v soutěži palce!