Žáci 2. A ukončili plavecký výcvik

Žáci 2. A ukončili plavecký výcvik

15. 12. 2016 proběhla poslední hodina plavání třídy 2. A. Během 10 lekcí se žáci naučili splývat, plavat znakové nohy, kraulové nohy a plavecký styl prsa. Na poslední hodinu si žáci mohli přinést stříkací pistole, potápěčské brýle, hračky do vody. Během volna na začátku hodiny již všichni plavali v hloubce. Probíhala bitva s pistolemi a mohli jsme vidět i zdatné potápěče. V soutěži o nejlepšího plavce a plavkyni, po vynikajících výkonech nakonec vyhráli Anička Skořepová a Vojta Hrbáč. Potom se již rozpoutala soutěž v družstvech. Opět jsme viděli vynikající výkony. Vyhrálo družstvo žlutých ve složení Vojta Hrbáč, Marek Novotný, Míša Sedláková a Zuzka Linhartová. Všem žákům se plavání líbilo už se těší, že ve 3. třídě se v plavání ještě zdokonalí. Mgr. Jitka Jägerová