Badatelé opět na cestách

Badatelé opět na cestách

Badatelé opět na cestách

První polovinu prosince se kroužek mladých badatelů nesl v duchu výletně – poznávacím. V nabídce aktivit vyhrála opět Praha se svojí pestrou škálou muzeí, a tak si naši přírodovědci sbalili batůžky a vydali se za nevšedními zážitky.

6. třída si v Muzeu smyslů užívala všemi smysly zajímavé triky, vjemy, optické iluze a spoustu zábavy. 7. třída se pro změnu vydala do Národního muzea za Tutanchamonem, kde měla možnost za pomoci nejmodernějších technologií vstoupit do hrobky samotného faraona.

Nezůstalo ale jen u vědy. Našim šikovným a zvídavým badatelům nabídla Praha i předvánoční atmosféru v podobě stromečků, vánočních trhů se spoustou dobrot a koled. Veškerá voňavá lákadla nás navnadila a my se už dnes můžeme těšit na naše předvánoční posezení a následně na Ježíška…

Ing. Martina Blahoutová