ZŠ Dubí 1 pořádá sbírku na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny

ZŠ Dubí 1 pořádá sbírku na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny

První březnový týden jsme na naší škole vyhlásili sbírku pro uprchlíky z Ukrajiny. Sbírku pořádáme ve spolupráci s Centrem pro celou rodinu a vybíráme hygienické prostředky, pleny, dětskou výživu a trvanlivé potraviny. Za první tři dny se ze strany našich žáků a jejich rodičů zvedla ohromná vlna solidarity. Moc všem děkujeme. Má to smysl!

 

 

Situace na Ukrajině nám není lhostejná, a proto jsme se rozhodli uspořádat sbírku pro děti a dospělé postižené válkou. Předměty do sbírky budeme vybírat od pondělí 28.2. do pátku 4.3. v budově na Školním náměstí 177. Po domluvě s místní organizací Centrum pro celou rodinu, se sídlem v Teplicích, do sbírky přijímáme:

  • dětské pleny (jakékoli velikosti)
  • dětskou výživu (kojenecké mléko, trvanlivé přesnídávky, keksy)
  • hygienické potřeby (desinfekční mýdla, kartáčky a pasty na zuby, vložky, čistící ubrousky)
  • trvanlivé potraviny (čaje, kávu, paštiky, konzervované potraviny, sušenky)
  • deky, spacáky, karimatky